Data wydruku: 2024-06-20
Źródło: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego - Notowania rolnicze

Kontakt Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym


 

Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym

                                                                                                                                   Aleksander Mostowski
                                                                                                                                                      Kierownik Działu
                                                                                                                                                      aleksander.mostowski@kpodr.pl
                                                                                                                                                      tel. (52) 386 72 10

 


 

Podatki i Ubezpieczenia
Marta Knop-Kołodziej Gł. specjalista ds. podatków

marta.kolodziej@kpodr.pl
(52) 386 72 17

Ewa Stodolna Gł. specjalista ds. podatków

ewa.stodolna@kpodr.pl
(52) 386 72 17

Paulina Cholewińska Specjalista ds. podatków

paulina.cholewinska@kpodr.pl
(52) 386 72 17

Aleksandra Erdmańska Gł. specjalista ds. podatków

aleksandra.erdmanska@kpodr.pl
723 692 593

 

Rachunkowość Rolna
Grażyna Drążkowska   Gł. specjalista ds. ekonomiki

grazyna.drazkowska@kpodr.pl
(52) 386 72 33

Justyna Kryger Gł. specjalista ds. ekonomiki

justyna.kryger@kpodr.pl
(52) 386 72 33

Marta Minut-Kaszyńska St. specjalista ds. ekonomiki

marta.minut@kpodr.pl
(52) 386 72 33

Magdalena Hanke Specjalista ds. ekonomiki

magda.hanke@kpodr.pl
(54) 255 06 06

Anna Łuksztet Specjalista ds. ekonomiki

anna.luksztet@kpodr.pl
(52) 386 72 33 

 

Analiza i Zarządzanie
Łukasz Piotrowski Gł. specjalista ds. ekonomiki

lukasz.piotrowski@kpodr.pl
(52) 386 72 30

Michał Mazur Specjalista ds. ekonomiki

michal.mazur@kpodr.pl
(52) 386 72 30

Monika Ryterska-Zielińska Stażysta-specjalista ds. ekonomiki

monika.ryterska@kpodr.pl
(52) 386 72 30

 

Usługi Doradcze 
Radzisława Cabała- 
Bratyszewska                    
St. specjalista ds. ekonomiki

radzislawa.cabala@kpodr.pl
(52) 386 72 32

Aleksandra Pazderska  Specjalista ds. ekonomiki aleksandra.pazderska@kpodr.pl
(52) 386 72 32