id 323
Ceny rolnicze - Kujawsko-Pomorskie Notowania Cen Rolniczych – KPODR w Minikowie


Aplikacja Mobilna ARiMR

Jeśli składasz wnioski w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa [ARiMR] ta aplikacja jest dla Ciebie.  Nigdy wcześniej nie było to tak proste.

 

  1. Pobierz aplikację Mobilna ARiMR na smartfon lub tablet bezpłatnie ze sklepu Google Play, AppGallery lub AppStore lub zeskanować kod QR
  • dla telefonów z systemem Android (od wersji 5.0) ze sklepu Gogle Play

2

 

1

 

 

  • dla telefonów z systemem iOS (od wersji 9) ze sklepu APP Store

2

 

1

 

 

  • dla telefonów Huawei z AppGallery Huawei

2

 

1

 

 

  1. Zainstaluj aplikację Mobilna ARiMR na swoim urządzeniu.
  2. Zaloguj się do swojego konta takimi samymi danymi jak do aplikacji eWniosekPlus i wyraź zgodę na komunikację za pośrednictwem aplikacji.   
  3. Korzystaj z aplikacji, rób zdjęcia i przesyłaj je do ARiMR.

Aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze, krok po kroku podpowie co należy sfotografować, ile zdjęć zrobić i z jakiego miejsca i w jakim kierunku. Elementy terenowe do sfotografowania zostaną udostępnione na podkładzie mapowym. ARiMR będzie mogła Cię poprosić również o wykonanie i przesyłanie zdjęć dokumentów, obiektów, maszyn, urządzeń i budynków czy innych istotnych z punktu widzenia obsługi konkretnego wniosku elementów składowych gospodarstwa rolnego. Po wykonaniu zdjęć zaznaczasz w aplikacji te które chcesz wysłać do ARiMR i wybierasz przycisk „WYŚLIJ”.  Aplikacja nie wymaga połączenia internetowego (jest ono wymagane jedynie przy logowaniu do aplikacji oraz wysyłce zdjęć).  Listę zadań przekazanych przez ARiMR, (o ile zostały one do ciebie wysłane) sprawdzisz w aplikacji.

WAŻNE! Na wykonanie i przekazanie zdjęć do ARiMR masz 14 dni od przesłania zadania. Po tym terminie weryfikacja obiektów terenowych i dokumentacji zostanie przeprowadzona na miejscu w gospodarstwie w ramach kontroli terenowej.

Przesłane przez Ciebie fotografie zostaną poddane ocenie i wykorzystane przez ARiMR przy rozpatrywaniu Twojej sprawy pomocowej. Przyczyni się to do przyśpieszenia obsługi wniosku pomocowego i umożliwi rezygnację z części kontroli/wizyt inspektorów ARiMR w Twoim gospodarstwie. Taka forma komunikacji z Agencją zaoszczędzi Twój czas, ograniczy liczbę wizyt w urzędzie i wymianę pism.

Nie zwlekaj, wyraź zgodę na komunikację elektroniczną i zacznij korzystać już dziś. Więcej informacji na temat aplikcji Mobilna ARiMR znajdziesz pod adresem:  https://www.gov.pl/web/arimr/mobilna-arimr

Wróć Drukuj